Vitaldom

Výsledok spoznáte podľa zloženia

Vitaldom - Flex
Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 8 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.
Zloženie

Vyživuje

Kĺby Kosti Pokožka Cievy Vlasy
Byť fit, to nie sú iba vytrénované svaly, ale aj zdravé kosti a kĺby. Na pohybový aparát sa však často zabúda a mnohí to pocítia už v mladom veku. Hoci výživových doplnkov pre zdravé kĺby je na trhu plno, väčšina je neúčinná, nezdravá a predražená. My sme sa to rozhodli zmeniť.

Problémy s kĺbmi trápia čoraz viac ľudí, a to dokonca aj mladých nešportovcov. V malej partii nadšencov zdravého životného štýlu sme sa začali zamýšľať nad tým, prečo to tak je. Keď sme sa lepšie pozreli na dostupné produkty, boli sme zdesení: väčšina ani nemôže fungovať – neobsahujú dostatočné množstvo kvalitného kolagénu a sú len predraženým placebom s dobrým marketingom a koktejlom konzervantov k tomu.

Prípravky pre kone však tiež nepovažujeme za riešenie. Účinky dlhodobého užívania takýchto prípravkov doteraz nikto neoveroval a ak nechceme hazardovať so zdravím, konskú výživu by sme mali nechať koňom.

Nakoniec sme sa rozhodli vyriešiť túto dieru na trhu sami. Výsledkom dvojročného vývoja so špičkovými biochemikmi je Flex – kĺbová výživa bez kompromisov v zdraví, cene alebo efektivite. Doterajšia spätná väzba nás teda presvedčila predstaviť Flex celému svetu.

Jedna denná dávka obsahuje až 3x viac kolagénu ako vačšina konkurenčných prípravkov. Výroba je poctivá, a preto na etikete nenájdete zbytočné konzervačné látky. Práve naopak – radšej sme pridali iné dôležité prvky pre čo najkompletnejší efekt. Veríme totiž, že výživové doplnky by mali byť predovšetkým zdravé a poctivé, no zároveň sa zmestiť do rozumnej ceny.
A presne taký je Flex.

Často kladené otázky

Pre koho je Flex určený?
Flex je vhodný pre športovcov aj nešportovcov všetkých vekových kategórií s výnimkou tehotných či dojčiacich mamičiek a detí do 8 rokov. Pomôže každému, kto má problémy s kĺbmi či pohybovým aparátom, ale aj fanúšikom zdravého životného štýlu v rámci prevencie podobných ťažkostí. Vie tiež dopomôcť k lepším nechtom, vlasom, tráveniu a pokožke.
S čím mi môže Flex pomôcť?
Keďže bol vyvinutý ako kĺbová výživa, Flex pomôže najmä pri artróze alebo bolesti kĺbov. Zlepšiť však môže aj kvalitu nechtov, vlasov a v podstate celého tela. Obsahuje totiž vysoké množstvo kolagénu, ktorý je základnou stavebnou hmotou podporných tkanív a hlavnou organickou zložkou podporného systému – kostí, chrupaviek, šliach, väzív a kože.
Aké účinné látky Flex obsahuje?
Z hlavných účinných látok je to najmä hydrolizovaný bravčový kolagén, a to v množstve 7,200 mg na jednu dávku. Je kombináciou viacerých typov kolagénu a dovážame ho z Nemecka. Kolagén je hlavným pilierom spojivového tkaniva a najdôležitejšou bielkovinou ľudského tela. Tvorí až jednu tretinu všetkých bielkovín. Okrem kolagénu Flex obsahuje množstvo ďalších účinných látok, ktoré sa vzájomne podporujú a dopĺňajú.
Prečo stojí Flex 35 EUR?
Flex si zakladá na nekompromisnej kvalite. Množstvá účinnej látky a ich zdrojov sú veľmi nákladné, no napriek tomu sa nám podarilo cenu udržať neporovnateľne nižšiu oproti konkurencii.
Môžu Flex užívať aj vrcholoví športovci? Nie je problém s dopingom?
Flex je pre vrcholových športovcov ideálny. Spĺňa tie najprísnejšie kritériá, prešiel dopingovými kontrolami a je certifikovaný na bezpečné používanie.
Obsahuje Flex cukor? Môžu ho užívať aj diabetici?
Flex žiadny cukor neobsahuje. V jednej dennej dávke je cca 20 mg stévie, a tak ho môžu bez obáv používať aj diabetici a ľudia preferujúci low carb.
Ako sa má Flex správne užívať?
Pre dosiahnutie maximálneho účinku je Flex treba užívať minimálne 30 minút pred jedlom – ideálne nalačno hneď ráno. Takisto je potrebné dodržať množstvo cca 12 g denne, čo je približne 1 polievková lyžica. Flex odporúčame takto užívať 3 mesiace, a potom kúru na pol roka prerušiť.
Ako často môžem Flex užívať?
Flex odporúčame užívať raz denne, a to 30 minút pred jedlom. Pre tých, ktorí chcú viac, je možné dennú dávku rozdeliť na dve a to minimálne 30 minút pred prvým a minimálne 30 minút pred posledným jedlom dňa.
Je niekto, kto Flex užívať nemôže?
Kontraindikácií je skutočne minimum. Neodporúčame ho však užívať tehotným či dojčiacim mamičkám a deťom do 8 rokov. Flex by nemali užívať ľudia citliví na chondroitín sulfát a glukozamín sulfát. Keďže obsahuje živočíšny kolagén, neodporúčame ho ani vegánom.
Dá sa Flexom predávkovať?
Nedá. Všetky zložky v ňom obsiahnuté nespôsobujú ťažkosti ani pri mnohonásobnom prekročení. Odporúčame však dodržiavať predpísané dávkovanie.
Kde sa Flex vyrába?
Flex vyrábame výhradne na Slovensku.